בכל הנוגע לאפשרויות החופשה לנופשים באזור הכנרת, צימרים הם אופציה נהדרת לבלות בהם את החופשה. בין אם אתם נופשים בכנרת כמשפחה או כזוג צעיר, הצימרים יכולים להעניק לכם את אופציית הלינה הטובה ביותר.

צימרים בכנרת עם בריכה מעניקים לכם בית נופש איכותי המצויד בכל הצרכים שלכם לחופשה מדהימה, ובנוסף לקרבה של אותם צימרים לאגם הכנרת הנופשים בצימרים אלו יכולים ליהנות מבילוי בבריכה פרטית.

הידעתם שלרוב הצימרים באזור הכנרת יש בריכה פרטית?

הרבה נופשים ישראליים המעוניינים לנפוש בצפון הארץ ומחפשים רק צימר בצפון עם בריכה לא חושבים בכלל לחפש צימר באזור הכנרת אלא הם פונים לחפש צימרים באזורים כמו כפר תבור, שרונה וכו', שאינם נמצאים על שפת אגם הכנרת מתוך המחשבה שלצימרים שבאזור הכנרת אין בריכה. ההנחה השגויה שאין צימרים בכנרת עם בריכה כנראה נובעת מהמחשבה שאם יש צימרים הממוקמים על שפת אגם הכנרת, הם לא צריכים לבנות בריכה מכיוון שהם יושבים ממש על הכנרת והנופשים באותם צימרים יעדיפו לרחוץ במי הכנרת ולא בבריכה. אך אנו פה לספר לכם שלרוב הצימרים שליד הכנרת יש בריכה פרטית לשימוש הנופשים.

למה לרוב הצימרים בכנרת יש בריכה פרטית?

ישנם מספר סיבות למה ישנם צימרים בכנרת עם בריכה. הסיבה הראשונה היא, שכיום הסטנדרט של צימרים בצפון הוא גבוה מאוד. היום הצימרים שבצפון, הכוללים את הצימרים בכנרת, שואפים להעניק לנופשים בהם רמת איכות נופש גבוהה במיוחד, מתוך הכוונה למשוך כמה שיותר לקוחות ולמצב את הנופש בקרב צימרים לנופש איכותי בהרבה על נופשים בבתי מלון ונופשים בחו"ל. היום נופש של צימרים בצפון נחשב לנופש הרבה יותר איכותי, והרבה כתוצאה מכך שהיום בהרבה צימרים בצפון יש בריכה פרטית. הסיבה השנייה לכך שישנם צימרים בכנרת עם בריכה היא, שבעלי הצימרים ליד הכנרת רוצים להשיג יתרון תחרותי על בעלי צימרים אחרים בצפון. הם עושים זאת בכך שמעניקים יותר תרומה לנופש, חופשה בצימרים בכנרת גם מאפשרת לנופשים בה ליהנות מרחצה בכנרת אך גם מציע להם בריכה פרטית בכדי ליהנות מהיתרונות בבילוי על יד הבריכה.

למה עדיף בריכה פרטית על רחצה בכנרת?

  1. פרטיות – הכנרת היא מקום ציבורי שמושך אליו מבקרים רבים, לכן, הפרטיות ברחצה בכנרת לא קיימת. אם אתם הולכים לכנרת רוב הסיכויים שתמצאו את עצכם בקרב רוחצים רבים שבאו ליהנות מהמים הנעימים של הכנרת. כמובן שזה ברור שכאשר אתם הולכים למקום רחצה גדול ופופולארי תפגשו אנשים רבים, אך לפעמים יש נופשים בכנרת אשר רוצים בחלק מימי החופשה לשמור על פרטיותם. מכיוון שיהיה לכם מאוד קשה למצוא אזור פרטי בכנרת, האפשרות לחזור לצימר ולבלות ליד בריכה פרטית יכול להתאים לכם מאוד. צימרים בכנרת עם בריכה מאפשרים לכם תמיד לבחור לנפוש בבריכה הפרטית במידה ותרצו פרטיות.
  2. בטיחותי יותר לילדים קטניםמשפחות רבות שנופשות בכנרת כנראה יעדיפו צימרים בכנרת עם בריכה ולא בלי. הסיבה לכך היא, שאגם הכנרת הוא לא בהכרח המקום הכי בטיחותי לילדים קטנים, מכיוון שישנם מקומות שמומלץ לילדים קטנים לא להתרחץ בהם והרבה יותר קשה להורים להשגיח על ילדים קטנים שישנם הרבה אנשים בסביבה. לכן, הרבה הורים יעדיפו להישאר עם הילדים הקטנים בצימר וליהנות ממי הבריכה הרדודים והיותר בטוחים.
  3. נוחות – לנפוש על יד הבריכה הפרטית שבצימר הרבה יותר נוחה מבילוי בכנרת. כאשר יש בריכה בצימר אפשר לקחת מדי פעם פסק זמן מכל הבלגן של הגעה לכנרת והתמקמות באזור. הרבה יותר פשוט ליהנות מהבריכה שבתוך הצימר מבלי דאגות כלשהם לגבי ההתארגנות של לקיחת כל המשפחה לכנרת ובחזרה.