הרבה נופשים באזור הכנרת לא מודעים לכך שישנם צימרים בכפר תבור הקרוב אשר מצוינים ללינה איכותית ומפנקת לנופשים בכנרת. צימרים בתבור מאפשרים לכם ליהנות גם מנופש בכנרת וגם מכלל אטרקציות בכפר תבור שפתוחות למבקרים.

נופש בכנרת

הכנרת היא אחת פלאי ישראל. אגם הכנרת הוא לא רק מקור המים הראשי של ישראל אלא גם מקום לנופשים רבים. שנים רבות הכנרת הנה מקום עליה לרגל למשפחות וצעירים אשר רוצים לשכשך במי הכנרת. תוסיפו על כך שהחורפים המאוד גשומים בארץ ישראל העלו את מפלס הכנרת לגבהים חדשים וקיבלנו עליה נוספת במספר המבקרים בכנרת. הכנרת מושכת המון מבקרים לאזור הצפון והיא בהחלט מקום מצוין לבצע פה נופש לסוף שבוע ואף ליותר. בגלל שהכנרת היא בעלת משיכה תיירותית כה גדולה הוקמו עשרות צימרים מסביב לאגם הכנרת ובכפרים קרובים כמו כפר תבור ומושבת שרונה.

קצת על לינה בצימרים בכפר תבור

אזור כפר תבור הוא אזור יפיפייה באזור הצפון. כפר תבור שוכן למרגלות הר תבור הידוע. כפר תבור נמצא פחות מחצי שעה מאזור אגם הכנרת ומהווה מקום מצוין ללינה. בנוסף, בכפר תבור יש מקומות מדהימים לנופש כגון שמורת הר תבור הנפלאה. כפר תבור היא מועצה אזורית וותיקה בצפון אשר עליה עולים מבקרים רבים מדי שבוע. באזור קיימים מגוון רחב של צימרים, שחלק מהם הם חלק מהצימרים הכי יפים ואיכותיים שיש בקרב צימרים בצפון. מזג האוויר מאוד נעים בכפר תבור במהלכי חגי ומועדי ישראל, בתקופת הקיץ. בתקופת החורף האזור הוא מדהים לבילוי מכיוון שהאזור נפלאה בצבעו הירוק גם בחורף.

למה מומלצת לינה בצימרים בכפר תבור אם נופשים בכנרת?

שאנשים מחפשים צימרים בכנרת הם מחפשים צימרים על שפת ים הכנרת. אז נכון שזה מאוד נוח לנפוש ממש על הכנרת, אך זה במקרים רבים לא מאוד חכם. קודם כל, זה שהצימר שלכם קרוב לכנרת לא אומר שאתם יכולים ללכת ברגל מהצימר לכנרת, לרוב עדיין תצטרכו לקחת רכב בכדי להיכנס לחוף קרוב על הכנרת. בנוסף, המחירים של הצימרים הללו מאוד יקרים וזה רק בגלל שהם יכולים להגיד שהם נמצאים קרוב לכנרת. האיכות בצימרים הללו לא גבוהה כי הם מסמכים על כך שאנשים יזמינו מקום לא על בסיס איכות אלא על בסיס קירבה ולכן הם לא משקיעים באיכות הצימר. בגלל כל הדברים הללו, מומלץ ללון בקרב צימרים בכפר תבור, או צימרים בשרונה, שהם גם נמצאים באזור קרוב מאוד לאגם הכנרת, פחות מחצי שעה נסיעה ברכב, גם במחירים טובים יותר, כי הם לא רק מעלים מחירים כי הם קרובים לכנרת, וגם באיכות חדרים הרבה יותר גבוהה. אפשר ליהנות מכל העולמות. גם לנפוש במקום נפלא ויפיפה כמו כפר תבור, גם לנפוש בקרבה של הכנרת ולהיות במהלך החופשה בכנרת, גם הזמין מקום במחיר אטרקטיבי ונכון וגם לנפוש בצימרים באיכות גבוהה ביותר.