בישראל מאוד פופולארי לקחת חופשה קצרה לימי סוף השבוע. צימרים בצפון הם הנופש האידיאלי לחופשה קצרה ומהנה. ישנם אפשרויות רבות של צימרים בצפון לקחת בהם חופשה קצרה, החל מלקחת חופשה קצרה בקרב צימרים בכפר תבור או צימרים בשרונה, אין על צימר כשזה נוגע לחופשה קצרה.

למה דווקא חופשה קצרה?

הרבה אנשים מעדיפים חופשה קצרה. לחופשה קצרה יש הרבה יתרונות שקורצים להרבה אנשים. חופשה קצרה היא דבר מאוד נוח, הרבה אנשים לא מתרגשים מלקחת נופש של יום או יומיים. לא צריך לתכנן חופשה קצרה, אפשר אפילו לחפש ולמצוא דיל בספונטניות. חופשה קצרה לא מגבילה מבחינת לוח זמנים, אפשר לקחת חופשה כל סוף שבוע ולא צריך לחכות לחגים או שיהיה אפשרות לקחת חופש מהעבודה כמו שצריך בשביל חופשה ארוכה של שבוע ומעלה. חופשה קצרה היא עדיין מעניקה לנו את הכיף והרגיעה של חופשה ואפשר לקחת אותה כל מספר חודשים. גם מבחינה כספית חופשה קצרה עדיפה כי היא הרבה יותר זולה מחופשה ארוכה וכך אפשר פחות להיות מודאגים מהעלות של החופשה. ממחקרים שבוצעו בקרב שכירים ובעלי עסקים נמצא, שיציאה לנופש בחופשות קצרות כל מספר חודשים מרגיעות ומשמחות הרבה יותר מחופשה ארוכה פעם בשנה.

למה דווקא צימרים בצפון לחופשה קצרה?

אם מסתכלים על זה אז הבחירה של צימר בצפון הוא מצוין לחופשה קצרה. אין צורך בתכנון כלשהו, רק להזמין מקום בצימר וסיימתם. אתם יודעים מה הצימר מביא לכם ואין יותר מדי הפתעות. אפשר ואף רצוי להזמין מקום לזמן קצר מאוד, לרוב לא מזמינים לינה בצימר ליותר מיום יומיים. צימר בצפון הוא זול בהרבה מנסיעה לחו"ל של שבוע שכולל טיסות ומלונות, במיוחד אם אתם הולכים בתקופות סופי שבוע שלא בחגים. אין ספק שהצימר מעניק בדיוק את סוג החופשה המתאימה לחופשה קצרה, מקום שניתן לנפוש באיכות גבוהה לזמן קצר ולקבל תמורה לכסף ששולם. והכי חשוב, צימר בצפון כמו צימרים בשרונה, ייתנו לכם ליהנות מהחופשה הקצרה שלכם עד הסוף.

טיפים לחופשה קצרה

  1. בחר מקום קרוב – מכיוון שאין הרבה ימים לנצל, מומלץ לנפוש במקום קרוב שאינו מריך נסיכה ארוכה. אם אתם רוצים חופשה קצרה אז כדאי להישאר בארץ ולנסוע לצפון לאחד מהצימרים שם. אם בכל זאת אתם רוצים לנסוע לחו"ל אז מומלץ מקום שאליו זמן הטיסה קצר כמה שניתן.
  2. לא בזמן חגים – מכיוון שאתם יוצאים לחופשה קצרה אתם יכולים לקחת אותה לרוב בכל זמן בשנה, בין אם סוף שבוע מסוים או בין אם זה באמצע השבוע שקל לקחת חופשה קצרה מהעבודה. אז נצלו את היתרון הזה ואל תקחו את החופשה במהלך חופשת החג. גם המחירים בתקופות אלו יקרים מאוד, גם יותר קשה למצוא מקום וגם רוב המקומות צפופים והומי אדם שלרוב זה פוגע בנופש.
  3. יהיו גמישים – בגלל שאתם מחפשים חופשה קצרה אתם יכולים להיות יותר גמישים, חכו לפעמים עד הדקה ה-90 לקחת דיל טוב. החיסכון בכסף יכול להיות גדול אם אתם גמישים. גם אולי אתם יכולים למצוא מקום טוב אם אתם מחכים לרגע האחרון.
  4. תיהנו – אל תשכחו שאתם בחופשה והמטרה שלכם ליהנות וכמה שיותר. בגלל שזה חופשה קצרה אל תהיו בלחץ אם משהו לא מסתדר, כי בעוד יומיים גם ככה החופשה הקצרה תיגמר. תתמקדו בדברים החיוביים של החופשה.